Nově na palubě LotusGrill

12.05.2023

Nový gril na palubě

Pro letošní sezónu jsme pro Vás připravili nový gril, která věříme zpříjemní vaše cestování a nabídne mám mnoho nových degustačních zážitků.

Do výbavy vozu v TOP tarifu ZDARMA, jsme přidali Lotus Grill, který je jedničkou na poli bezkouřových grilů na dřevěné uhlí. Budete tak moci vychutnávat opravdu skvěle ugrilované dobroty kdekoliv Během cesty. Gril není závislý na elektrické energii ani plynu, takže ho bez obtíží můžete vzít třeba na grilování na pláži ( pokud je v místě povoleno) nebo i dále od auta a vychutnat si tak pravé zážitky z cestování v obytňáku.

Lotus Grill je malý, přenosný gril, který se vyznačuje inovativním designem a jednoduchou obsluhou. Jeho zvláštností je, že se rychle rozehřeje a je téměř bez dýmu. Níže najdete popis a užití Lotus Grillu:

Popis:

Lotus Grill je kompaktní gril s kulatým tvarem. Vyroben je z nerezové oceli a má integrovaný ventilátor, který reguluje přísun vzduchu a umožňuje rychlé rozehřátí. Gril má malé nohy, díky kterým je stabilní a snadno přenosný. Vnitřní nádoba na grilování je pokryta nepřilnavou povrchovou úpravou a je snadno odnímatelná, což umožňuje snadnou údržbu.

Užití:

Lotus Grill je ideální pro grilování v exteriéru a pro pikniky. Díky svému kompaktnímu designu a nízké váze je snadno přenosný a může být použit kdekoliv. Grilování je rychlé a snadné. Stačí nasytit nádobku na grilování uhlím, zapnout ventilátor a počkat několik minut, než se uhlí rozhoří.

Lotus Grill má mnoho výhod oproti jiným grilům, jako je například téměř bezdýmný provoz, snadná čistota a přenositelnost, rychlé zahřátí a regulovatelný výkon. Je ideální pro grilování mas, ryb, zeleniny a mnoha dalších jídel.Tip na recept:

Potřebné suroviny:

500 g kuřecích prsou nakrájených na menší kousky

1 lžíce olivového oleje

1 lžíce čerstvě vymačkaného citronového šťávy

2 stroužky česneku, prolisované

1/2 lžičky soli

1/4 lžičky mletého pepře

1/2 lžičky sladké papriky

1/2 lžičky kmínu

1/2 lžičky koriandru

1/4 lžičky chilli papričky

Postup:

V míse smíchejte olivový olej, citronovou šťávu, prolisovaný česnek, sůl, pepř, sladkou papriku, kmín, koriandr a chilli papričku.

Do směsi vložte nakrájené kuřecí kousky a dobře promíchejte tak, aby byly kousky kuřete rovnoměrně pokryty marinádou. Nechte marinovat v lednici alespoň 30 minut.

Připravte Lotus Grill podle návodu k použití. Nasypte do nádoby na grilování uhlí a zapněte ventilátor. Počkejte, až se uhlí rozhoří a na gril položte kuřecí kousky.

Grilujte kuřecí kousky na Lotus Grillu, dokud nejsou dokonale propečené a zlatohnědé. Čas grilování závisí na velikosti kousků kuřete, obvykle trvá 10-15 minut.

Hotové kuřecí kousky vyjměte z grilu a podávejte s oblíbenými přílohami, například s rýží, zeleninovou salátem nebo kuskusem.

Tento recept je jednoduchý a rychlý, ale díky marinádě je kuřecí maso plné chuti a aroma. Grilované kuřecí kousky jsou skvělým jídlem na letní grilování a skvěle se hodí pro pikniky nebo na party.